0,00 €
Uus JOBST® Elvarex® Plus jätkab  varasemate JOBST®  toodete kvaliteedi ning valikuvõimalustega, luues täiesti uusi standardeid lamekoes kompressioonile. Tegu on anatoomiliselt kõige täpsema tootega, mis on saavutatud läbi 3D õmblustevaba tootmise. See on...

0,00 €
Elvarex® Soft –  pehme lamekoes kompressioonriie sobib eriti hästi kerge ning mõõduka lümfödeemiga patsientidele.

0,00 €
JOBST ® Elvarex® pakub individuaalseid tooteid nii üla- kui alajäsemele kõigis võimalikes variantides: kinnastest varbaosadeni.

0,00 €
Uus ja täiendatud JOBST® Bella™Strong on pidevalt kestva patsientidele orienteeritud uurimustöö  tulemus. JOBST® Bella™Strong valmisvarrukas ning kätis – kantavad nii koos kui eraldi- kontrollivad efektiivselt kerget kuni mõõdukat lümfödeemi ja turset.

0,00 €
JOBST® Bella™ Lite standardmõõdus ülessuunas väheneva kompressiooniga varrukas ning kinnas on tõhusad kerge turse ning lümfödeemi puhul. Samuti on need mugavad tooted sobilikud trauma, operatsioonide või kiirituse järgselt.

0,00 €
Puuduvad ebamugavad õmblused kitsastes varba- ning sõrmevahedes, mis tagab ühtlase ja pideva kompressiooni. Valmistatud ühest tükist täiesti õmblustevabast materjalist ühtlaseks kompressiooniks, optimaalseks tursekontrolliks ning maksimaalseks mugavuseks.