0,00 €
JOBST® UltraSheer valikus on standardsuurused kompressioonklassis 1 ja 2 ning see on sobiv toode kerge ja mõõduka venoosse puudulikkuse korral. Samuti on tooted sobilikud lümfödeemi preventsiooniks ning kerge esimese klassi lümfödeemi ravis.

0,00 €
JOBST® Opaque on saadaval standardmõõdus kompressioonklassides 1 ja 2 ning sobib kerge kuni mõõduka venoosse puudulikkuse korral. Samuti on tooted sobilikud lümfödeemi preventsiooniks ning kerge esimese klassi lümfödeemi ravis.

0,00 €
JOBST® Classic on saadaval standardsuurustes kompressioonklassides 2 ja 3 ning on sobilik mõõduka kuni raske venoosse puudulikkuse korral. Samuti on tooted sobilikud lümfödeemi preventsiooniks ning kerge esimese klassi lümfödeemi ravis.

0,00 €
Ideaalne toode meestele, kes peavad pikalt seisma või istuma. Meditsiiniline kompressioonpõlvik avaldab muljet oma funktsionaalsuse ning ajatu elegantsiga. Saadaval kompressioonklassides 1-3.

0,00 €
Eriti lihtsalt jalgatõmmatavad survepõlvikud, saadaval kolmes kompressioonastmes (vastab USA surveastmetele 15-20 mmHg, 20-30 mmHg ja 30-40 mmHg)

0,00 €
Spetsiaalselt meestele mõeldud kompressioonpõlvik, mida on rõõm kanda nii tööl kui ka vabal ajal. Saadaval kompressioonklassides 1-3.