JOBST® Elvarex® Plus

New

See toode on laost otsas

0,00 €

Uus JOBST® Elvarex® Plus jätkab  varasemate JOBST®  toodete kvaliteedi ning valikuvõimalustega, luues täiesti uusi standardeid lamekoes kompressioonile.

Tegu on anatoomiliselt kõige täpsema tootega, mis on saavutatud läbi 3D õmblustevaba tootmise.

See on standard, mida ei ole siiani saavutanud mitte ükski konkureeriv firma!

Õhku läbilaskev, hingav materjal on nahal mugav.

Suurte võrdselt jaotatud pooridega koestruktuur kindlustab väga hea õhu läbilaskvuse kõigis JOBST® lamekoe toodetes. See on õrn nahale, ennetab ebameeldivat palavust ja parandab seeläbi üldist heaolu.

Tänu JOBST ® Elvarex® kompressioonriietele võite olla kindlad, et teie nahk on hästi kaitstud päikese kahjulike mõjude eest. Toodetel on SPF 80, mis vastab International Test Association for Applied UV Protection standardile 801.

Puuvilla kasutamisega on tagatud kandmismugavus läbi nahasõbraliku materjali. Seda nii tänu puuvilla omadusele higistamisel tekkinud niiskust kinni hoida kui ka selle madalale allergiaohule.

Lateks on samuti JOBST® kompressioonriietes tähtis komponent, tänu oma tohutule elastsusele ning vastupidavusele venitusel. See on elastne ka külmaga ning kohaneb kandja kehaga. Parim omadus on aga „shape memory“: peale venitust taastab lateks koheselt oma algse kuju, tagades seeläbi pikema kandmisaja.

Sarnased tooted