JOBST® Bella™ Strong

Category:

Description

JOBST® Bella™Strong kahesuunalise venivusega varrukas on väljatöötatud kompressioonravi veelgi mugavamaks muutmiseks, säilitades samal ajal meditsiiniliselt efektiivse surve.

Uuel Bella™ Strong varrukal on mugav lamendatud randmeosa, mis vähendab rullumist ning parandab toote eluiga, samuti on arendatud elastne 5 cm silikoonriba, toode on saadaval ka pehme ja püsiva kootud ülaosaga.

Bella™ Strong kätisel on oluliselt lamendatud õmblused väldivad pöidlavoldi ala, pikendatud randmeosa tõttu ei teki soonivat effekti. Samuti aitavad madaldatud õmblused vähendada rullumist.

JOBST® Bella™Strong on mõeldud kasutamiseks turse, kerge kuni mõõduka lümfiturse ning hüpertroofiliste armide puhul. Samuti on soovitatav survevarrukaid kasutada ka flebiidi, posttrombootilise sündroomi ning vaskulaarsete malformatsioonide puhul.

Vastunäidustusteks on arteriaalne puudulikkus ja ägedas faasisi infektsioonid. Kui kahtlete, kas kompressioonvarrukas sobib teile, soovitame konsulteerida oma raviarstiga.

Bella™Strong-i puhul on tegemist kiutehnoloogia uusima arenguga. Nahasõbralik multifiiber nailon kombineerib endas kliiniliselt effektiivse kompressiooni ning kogu päeva kestva loomuliku tunde nahal, ja nii iga päev. Varrukal on suurepärane niiskust eemale juhtiv omadus, tundudes samas justkui puuvill.

JOBST® Advanced comfort™ aitab reguleerida niiskustasakaalu, jahutades kuumas keskkonnas ning soojendades külmas. Lisaks on garanteeritud veelgi parem õhu läbilaskvus tänu avatud koestruktuurile, mis aitab vältida liigse niiskuse kogunemist.

Ka varruka kätte tõmbamine on tehtud oluliselt lihtsamaks. JOBST® Bella™ Strong varruka kätte tõmbamiseks on vaja vähem jõudu kui konkurentide omadel. Ka on igas Bella™Strong  pakis kaasas abivahend varruka pealekandmkiseks.

Uus innovatiivne suuruste valik katab konkurentsitult kõige laiema suuruste variatsooni ning põhineb üle 60 aasta kestnud teaduslikul uurimustööl ning praktilisel kogemusel. Andmed on kogutud üle 36 000 lümfödeemi põdevalt patsiendilt varruka ning 33 000 patsiendilt kätise osas.  Arvestatud on kõigi varruka tähtsamate mõõtepunktidega- ranne, küünarvarre keskosa ning õlavarre ülemine osa- see põhjalik lähenemine  aitab katta kõige suurema hulga patsientide vajadused.  Suuruste mõõtmine algab küünarvarre keskosast, millele lisanduvad erinevad mõõdud randme ning õlavarre osas.

JOBST® Bella™Strong varrukaskümne suurusega süsteem  tagab üle 80%  sobivuse, samas kui konkurentide randmele suunitletud suurusvalik piirab oluliselt toodete sobivust.  JOBST® Bella™Strong kinda sobivus ületab aga tervelt 90% oma kaheksa eri suurusega.

Kõik varruka suurused on saadaval kahes pikkuses– tavaline (kuni 43 cm) ja pikk (üle 43 cm). Valikus on surveastmed  15-20 mmHg*, 20-30 mmHg* ja 30-40 mmHg*.  Värvidest on saadaval naturaalne beež ja must. Kõik varrukad on saadaval nii silikoonribaga kui ilma.

JOBST® Bella™Strong  kinda puhul on valikus 15-20 mmHg** and 20-30 mmHg**. Värvidest on samuti saadaval nii naturaalne beež kui must .

*Keskmine kompressioon tavalise küünarvarre suuruse kohta.

** kompressioon tavalise käelaba suuruse kohta.

Multifiibrilises nailonkangas on kasutatud spetsiaalset Jobst Advanced Comfort tehnoloogiat, et niiskus kiirelt eemale juhtida, hoides käe mõnusalt jaheda ning kuivana, tundudes samal ajal nahal pehme nagu puuvill.