JOBST® Elvarex® Soft Seamless

Category:

Description

Kootud konstruktsioon, mis on disainitud spetsiaalselt tekstureeritud niidi pehmuse maksimeerimiseks, loob eriti sileda kangapinnaJOBST ® Elvarex® Soft Seamless tootevalik on mõeldud optimaalseks kompressiooniks varvastel ning sõrmedel. Siiani on JOBST ® maailmas ainus õmblusteta lamekoes mõõdujärgi valmistatud kompressioonriideid tootev ettevõte.

Anatoomilise kujuga varba/sõrme eraldus teeb riide kergelt peale kantavaks ning eemaldatavaks, lisaks tagab suurepärase sobivuse kriitilistes kohtades, nagu seda on varba- ja sõrmevahed.

Lamedaservaline lõpposa sõrmedel ja varvastel ei ole tihke ning ennetab riide rullumist.

Eriline materjal kindlustab terapeutilise mikromassaaži efekti.

Servades asuvad „mugavustsoonid” teevad riide kergemini pealekantavaks ning mugavamaks, eriti kombinatsioonis varrukate ning sukkadega.

Pehme, vastupidav ning hingav materjal aitab tõsta soovi riideeset kanda ning parandab sensoorset tundlikkust.UnikaalneJOBST ® Elvarex® Soft Seamless  materjal on tehtud pehme tekstuuriga niidist. See spetsiaalne niit annab JOBST ® Elvarex® Soft Seamless –ile selle nahka kaitsva pehmuse ning suurepärase hingavuse. JOBST® Elvarex® Soft Seamless on eriti sobilik neile patsientidele, kellel on kuiv, tundlik või õrn nahk. Kootud konstruktsioon, mis on disainitud spetsiaalselt tekstureeritud niidi pehmuse maksimeerimiseks, loob eriti sileda kangapinna.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.