JOBST® Elvarex® Soft

Category:

Description

Nahasõbralik elu lümfödeemiga

UnikaalneJOBST ® Elvarex® Soft  materjal on tehtud pehme tekstuuriga niidist. See spetsiaalne niit annab JOBST ® Elvarex® Soft –ile selle nahka kaitsva pehmuse ning suurepärase hingavuse. JOBST® Elvarex® Soft  on eriti sobilik neile patsientidele, kellel on kuiv, tundlik või õrn nahk.  Sukka on lihtne paigaldada ning ära võtta. Vaatamata oma pehmusele, pakub JOBST ® Elvarex® Soft  optimaalset kompressiooni kerge ning keskmise astme lümfödeemi puhul, kuna kombineerib õige kompressioonastme korrektse materjali jäikusega.

Kootud konstruktsioon, mis on disainitud spetsiaalselt tekstureeritud niidi pehmuse maksimeerimiseks, loob eriti sileda kangapinna. Seepärast on JOBST ® Elvarex® Soft –i väga mugav kanda. Tänu oma siledale pinnale on ka pealekandmine ning äravõtmine lihtsam. Võrdlevas uuringus teiste samaväärsete tootjate pakutavaga selgus, et  JOBST ® Elvarex® Soft on lihtsaim paigaldada.

UnikaalneJOBST ® Elvarex® Soft  materjal on tehtud pehme tekstuuriga niidist. See spetsiaalne niit annab JOBST ® Elvarex® Soft –ile selle nahka kaitsva pehmuse ning suurepärase hingavuse. JOBST® Elvarex® Soft  on eriti sobilik neile patsientidele, kellel on kuiv, tundlik või õrn nahk.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.