JOBST® Elvarex

Category:

Description

Optimaalne sobivus
Tänu muutuvale õmbluste arvule, mida JOBST ® Elvarex® lamekoes kasutatakse, on tagatud optimaalne sobivus Teie anatoomiaga.
Kandmismugavus
Õhku läbilaskev, hingav materjal on nahal mugav ning toetab soovi seda igapäevaselt kanda.
Terapeutiline kasutamine
JOBST ® Elvarex® – terapeutide poolt soovitatud tooted lümfödeemi, lipödeemi kui ka nende segavormide puhul.
60 aastat kogemust
Juba rohkem kui 60 aastat on BSN®- JOBST® tegelenud lümfödeemi patsientide varustamisega kompressioonriietega. Tooteid arendatakse pidevalt ning igal aastal pakutakse midagi uut.
6 kompressioonklassi
Vaid BSN®- JOBST® pakub teile lamekoes kompressioonriideid, mis on mõõdu järgi valmistatud kuues erinevas kompressioonklassis. JOBST® teab, et ka väikseim muutus rõhus omab tähtsust terapeutilisele mõjule ning parandab kandmismugavust.
Suurepärane hingavus
Koestruktuur suurte võrdselt jaotatud pooridega kindlustab väga hea õhu läbilaskvuse kõigis JOBST® lamekoe toodetes. See on õrn nahale, ennetab ebameeldivat palavust ja parandab seeläbi üldist heaolu.
Mõõdujärgi valmistamine
Kuna igat tüüpi turse võib võtta erineva kuju, garanteerib vaid individuaalselt valmistatud lamekoes riie suurepärase sobivuse optimaalsete tulemustega.
Innovatsioon
JOBST® standardid on kõrged, pidevalt võetakse vastu uusi väljakutseid, mis nõuavad väga detailset lähenemist. Seetõttu pakub JOBST® funktsionaalseid tsoone liigeste ümber. Ka need on valmistatud individuaalselt vastavalt patsiendi vajadustele ning töötavad kompressioonile asetuva koormusega, mis tekib keha painduvates liigestes. Õhku läbilaskev, hingav materjal on nahal mugav.

Suurte, võrdselt jaotatud pooridega koestruktuur kindlustab väga hea õhu läbilaskvuse kõigis JOBST® lamekoe toodetes. See on õrn nahale, ennetab ebameeldivat palavust ja parandab seeläbi üldist heaolu.

Tänu JOBST ® Elvarex® kompressioonriietele võite olla kindlad, et teie nahk on hästi kaitstud päikese kahjulike mõjude eest. Toodetel on SPF 80, mis vastab International Test Association for Applied UV Protection standardile 801.

Puuvilla kasutamisega on tagatud kandmismugavus läbi nahasõbraliku materjali. Seda nii tänu puuvilla omadusele higistamisel tekkinud niiskust kinni hoida kui ka selle madalale allergiaohule.

Lateks on samuti JOBST® kompressioonriietes tähtis komponent, tänu oma tohutule elastsusele ning vastupidavusele venitusel. See on elastne ka külmaga ning kohaneb kandja kehaga. Parim omadus on aga „shape memory“: peale venitust taastab lateks koheselt oma algse kuju, tagades seeläbi pikema kandmisaja.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.